FAQ

Jaký je rozdíl mezi voskovanými ubrousky a alobalem nebo papírovým ubrouskem?

Za prvé materiál, protože jsou vyrobeny z biobavlny, napuštěné včelím voskem, díky čemuž jsou mnohem odolnější, lze je omývat a mnohokrát použít.

Z čeho to je vyrobeno?

Základem obalu je bavlněná tkanina (EU) s mezinárodním certifikátem kvality Oeko-Tex Standard 100. A dále jsou použité přírodní složky: čištěný včelí vosk, dřevěná pryskyřice a za studena lisovaný jojobový olej umožňují prodloužit čerstvost skladovaných produktů.

faq-01.jpg

 

Jak používat voskovaný ubrousek?

Je to velmi jednoduché, stačí vybranou věc zabalit a pak balíček chvíli držet v rukou. Materiál se tak přilepí a zabrání vysychání potravin. Po použití stačí voskový ubrousek umýt ve vlažné vodě, případně s přídavkem přírodního mýdla nebo ekologického prostředku na mytí nádobí.

Jakou velikost voskového ubrousku si mám vybrat?

Ve skutečnosti je výběr na vás. Před nákupem si promyslete, co do něj zabalíte a na základě toho zvolte správnou velikost. Nejmenší Beepack (velikost S) se skvěle hodí, pokud chcete zabalit drobné ovoce nebo zeleninu, na přikrytí chleba doporučujeme ten ve velikosti L nebo XL.

Jaké jsou výhody používání voskovaných ubrousků?

Navzdory tomu, že jejich cena je vyšší než u tradičních materiálů používaných každý den k balení výrobků, vydrží déle, což je činí ekonomičtějšími. A co víc, výběrem produktů Beepack snížíte množství odpadu a množství plastů, které každý den vyprodukujeme.

Jak dlouho můžete používat jeden voskový ubrousek?

Vše záleží na tom, jak se o to budete starat. Pravidelné mytí, ochrana proti vysokým teplotám a zamezení drcení materiálu umožňují jejich používání i několik měsíců.

Co dělat s Beepackem, když už není použitelný?

Pokud máte dost dilemat ohledně segregace, naše řešení se vám jistě bude líbit. Použitý voskový ubrousek nařežte na menší části, vyhoďte do bioodpadu a nebojte se, díky přírodním materiálům, ze kterých byl vyroben, se rychle rozloží.

Kde mohu zakoupit produkty Beepack?

Všechny produkty Beepack jsou k dispozici na našich webových stránkách. V našem e-shopu naleznete jak voskované ubrousky, které prodáváme jednotlivě, tak i ty v hotových sadách – balené po dvou nebo třech kusech. Všechny jsou podrobně popsány, takže s výběrem velikosti nebudete mít problém.