POUŽITÍ SÁČKŮ

Ekologické opakovaně použitelné voskované sáčky BeePack®

Alternativa k plastové a hliníkové fólii

Představujeme Vám úplnou NOVINKU v našem sortimentu: ekologické voskované sáčky pro uschování potravin, vyrobené z bavlněné látky a vosku.

Určitě si tyto sáčky zamilujete – sáčky se velmi snadno a příjemně používají. Stačí do sáčku vložit své oblíbené jídlo a zabalit okraj sáčku! Získáte tak estetické balení, které navíc prodlouží čerstvost skladovaných potravin. Eko sáčky můžete mít vždy u sebe – jsou malé a nezaberou příliš mnoho místa. Bez problémů se vejdou i do malé kabelky nebo batůžku. Místo potravinářské fólie, alobalu a plastových sáčků tak můžete používat ekologické sáčky. Můžete do nich zabalit ovoce, zeleninu, pečivo a spoustu dalších potravin.

 

 

https://www.beepack.cz/eshop-voskovane-sacky/

Představujeme nejjednodušší ekologický způsob balení a skladování svačin, salátů, bylinek, mléčných výrobků, sypaných výrobků, vařeného jídla a samozřejmě pečiva! Používáním VOSKOVANÝCH SÁČKŮ omezujeme plasty v našich životech a zabraňujeme pronikání mikroplastů do našeho jídla. Kromě toho složky produktu: čištěný vosk, jojobový olej a pryskyřice ze dřeva udrží potraviny déle čerstvé a díky tomu budete produkovat méně odpadu.

Jak to funguje?

Je to snadné! Naplníte sáček oblíbenými potravinami a zabalíte konec. Ten pak chvíli držíte až se vytvoří uzavření. Tímto způsobem získáme obal, ze kterého nebude nic unikat. Pokud budete o sáčky pečovat, tak mohou posloužit několik měsíců. Po použití je vždy umyjte, osušte a znovu použijte!

K čemu využijete voskované sáčky BeePack®?

Ekologické voskové sáčky jsou ideální pro balení svačiny s sebou, skladování chleba, nakrájeného ovoce, sýra nebo zeleniny v lednici. Dovnitř můžete vložit i misku se salátem, pokud chcete, aby při skladování v lednici vydržel co nejdéle čerstvý.

 
Z čeho jsou vyrobeny voskované sáčky BeePack®?

Každý voskovaný sáček je námi ručně vyrobený. Základem voskovaného sáčku BeePack® je bavlněná tkanina s mezinárodním certifikátem kvality Oeko-Tex Standard 100 *.

 

BeePack® obsahuje přírodní složky: 

BAVLNĚNÁ LÁTKA – naše babičky balily jídlo do bavlněných hadříků. Je to pro nás základ, který obohacujeme přírodními složkami jako je vosk a pryskyřice.

ČIŠTĚNÝ VČELÍ VOSK – má vysoce příznivé hojivé vlastnosti a složky v něm obsažené působí protizánětlivě, antibakteriálně a protiplísňově. Kromě toho se vosk používá i v průmyslu k výrobě konzervantů. Tato jeho vlastnost – přírodní konzervant, je pro nás obzvlášť cenná.

STROMOVÁ PRYSKYŘICE – pryskyřice je přírodním složkou získanou ze stromů. Oceňujeme její antiseptické a antibakteriální vlastnosti. 

JOJOBOVÝ OLEJ – za studena lisovaný jojobový olej je neocenitelným pečujícím prostředkem. Má řadu složek a vitamínů s regeneračními vlastnostmi.

Výrobek byl testován TÜV pro styk s potravinami. K výrobě produktu byl použit potravinářský vosk a portugalská potravinářská neutrální kosmetická pryskyřice.

Návod k použití:
  • Vložte do sáčku potraviny v závislosti na velikosti a konec lehce zabalte.
  • Chvíli držte ve svých rukou. BeePack® se díky teplu vašich rukou přizpůsobí zabaleným věcem.
  • Po použití BeePack® omyjte ve vlažné vodě, případně šetrným ekologickým mycím prostředkem, a pověste, aby uschnul. Použijte znovu.
  • Vyhněte se zdrojům tepla, jako je horká voda, silné slunce, myčka nebo mikrovlnná trouba.

Upozornění: nepoužívejte pro balení syrového masa, ryb a plísňových sýrů

Informace pro alergiky: přípravek obsahuje včelí vosk a pryskyřici ze stromů

Jak dlouho BeePack® vydrží?

V závislosti na skladování, mytí a používání. Při správné péči může vydržet až několik měsíců.

Jaké jsou velikosti a designy?

Voskované sáčky BeePack® jsou k dispozici jednotlivě i v sadách, v několika provedeních a ve dvou velikostech. Každý si najde ten pravý!

M (16×23 cm) uchovávání sýrů, uzenin, drobných výrobků v lednici, balení svačin s sebou, jako sáček na müsli, salát nebo sušené ovoce na svačinu

L (23×32 cm) pro uložení chleba, těsta, rohlíků, velké zeleniny, ovoce

Mají sáčky certifikaci?

Naše výrobky úspěšně prošly testy certifikačního orgánu TÜV Rheinland Polska na neprostupnost vůně a chuti pro potraviny uložené v BeePack® a nepřítomnost škodlivých látek. Základem obalu BeePack® je bavlněná tkanina s mezinárodním certifikátem kvality Oeko-Tex Standard 100 *.

* produkty bez škodlivých látek