POUŽITÍ UBROUSKŮ

Voskované ubrousky – ekologické řešení pro 21. století

Řekněte NE plastovým nádobám, taškám a fóliím! Objevte naše ekologické ZERO WASTE ubrousky, které jsou vhodné pro celou rodinu.

Jednorázové sáčky, plastové či hliníkové fólie nebo plastové nádoby nejsou ekologické a než se samy rozloží, uplynou stovky let. Pokud tak hledáte alternativní řešení, díky kterému můžete omezit používání plastů, pak je toto řešení právě pro vás. 

Díky voskovaným ubrouskům BeePack® s antibakteriálními a protiplísňovými vlastnostmi zůstanou vaše potraviny déle čerstvé a bude jimi tak méně plýtváno.

Jak to funguje?

Je to snadné! Do ubrousku položíte potraviny a zabalíte je. Chvíli pak v ohnutých místech držíte v rukou a vytvoříte tak pevně držící balíček. Pokud budete o ubrousky pečovat, tak mohou posloužit několik měsíců. Po použití je vždy umyjte, osušte a znovu použijte!

K čemu využijete voskované ubrousky BeePack®?

Ekologické voskové ubrousky jsou ideální pro balení svačiny s sebou, skladování chleba, nakrájeného ovoce, sýra nebo zeleniny v lednici. Dovnitř můžete vložit i misku se salátem, pokud chcete, aby při skladování v lednici vydržel co nejdéle čerstvý.

Z čeho jsou vyrobeny voskované ubrousky BeePack®?

Každý voskovaný ubrousek je námi ručně vyrobený. Základem voskovaného ubrousku BeePack® je bavlněná tkanina s mezinárodním certifikátem kvality Oeko-Tex Standard 100 *.

BeePack® obsahuje přírodní složky: 

BAVLNĚNÁ LÁTKA – naše babičky balily jídlo do bavlněných hadříků. Je to pro nás základ, který obohacujeme přírodními složkami jako je vosk a pryskyřice. 

ČIŠTĚNÝ VČELÍ VOSK – má vysoce příznivé hojivé vlastnosti a složky v něm obsažené působí protizánětlivě, antibakteriálně a protiplísňově. Kromě toho se vosk používá i v průmyslu k výrobě konzervantů. Tato jeho vlastnost – přírodní konzervant, je pro nás obzvlášť cenná.

STROMOVÁ PRYSKYŘICE – pryskyřice je přírodním složkou získanou ze stromů. Oceňujeme její antiseptické a antibakteriální vlastnosti.

JOJOBOVÝ OLEJ – za studena lisovaný jojobový olej je neocenitelným pečujícím prostředkem. Má řadu složek a vitamínů s regeneračními vlastnostmi.

Výrobek byl testován TÜV pro styk s potravinami. K výrobě produktu byl použit potravinářský vosk a portugalská potravinářská neutrální kosmetická pryskyřice.

Návod k použití:
  • Vložte do ubrousku potraviny či zakryjte misku s jídlem.
  • Zabalte výrobek a poté jej chvíli držte v rukou. BeePack® se díky teplu vašich rukou přizpůsobí zabaleným věcem.
  • Po použití BeePack® omyjte ve vlažné vodě, případně šetrným ekologickým mycím prostředkem, a pověste, aby uschnul. Použijte znovu.
  • Vyhněte se zdrojům tepla, jako je horká voda, silné slunce, myčka nebo mikrovlnná trouba.

Upozornění: nepoužívejte pro balení syrového masa, ryb a plísňových sýrů

Informace pro alergiky: přípravek obsahuje včelí vosk a pryskyřici ze stromů

Jaké jsou velikosti a designy?

Voskované ubrousky BeePack® jsou k dispozici jednotlivě i v sadách, v několika provedeních a v několika velikostech. Každý si najde ten pravý!

S (18×18 cm) pro obalování drobné zeleniny a ovoce, např. rajčata, citron, avokádo, zázvor, loupané okurky; zakrývání sklenic

M (28×28 cm) pro uložení zeleniny, ovoce, sýrů, uzenin, zakrytí salátové mísy, zabalení svačiny s sebou, jako müsli nebo sušené ovoce na svačinu

L (36×36 cm) pro uložení středního chleba, těsta, velké zeleniny, zeleniny; zakrytí misek, nádobí s jídlem

XL (44 x 44 cm) pro uložení velkého chleba, podlouhlých baget nebo velmi velké zeleniny

Jak dlouho BeePack® vydrží?

V závislosti na skladování, mytí a používání. Při správné péči může vydržet až několik měsíců.

Mají ubrousky certifikaci?

Naše výrobky úspěšně prošly testy certifikačního orgánu TÜV Rheinland Polska na neprostupnost vůně a chuti pro potraviny uložené v BeePack® a nepřítomnost škodlivých látek. Základem obalu BeePack® je bavlněná tkanina s mezinárodním certifikátem kvality Oeko-Tex Standard 100 *.

* produkty bez škodlivých látek