O PRODUKTECH

NAŠE POSLÁNÍ

Poznejte ekologické ZERO WASTE obaly pro celou rodinu – alternativní řešení pro balení potravin  - BeePack® WAXES

  • Voskované ubrousky vyrobené v EU na základě vlastního složení. BeePack®  voskované ubrousky vznikly již v roce 2017, kdy docházelo k testování materiálů a surovin – různých druhů vosků, pryskyřic a přírodních olejů.

 

Co nám voskované ubrousky dávají:

  • Uchováte své potraviny déle čerstvé uložením potravin do voskovaného ubrousku s antibakteriálními a protiplísňovými vlastnostmi
  • Když potraviny dobře skladujeme – méně jimi plýtváme – což je nesmírně důležité tváří v tvář krizi a hladu ve světě
  • Naše produkty jsou opakovaně použitelné a biologicky odbouratelné – jejich používáním tedy nepřispíváte k rozšiřování hor plastového odpadu

 

 

Přínosy používání voskovaných produktů

Naše nabídka ekologických voskovaných obalů na potraviny je určená pro lidi, kteří chtějí žít v souladu s trendem zero waste. Velkou výhodou produktů Beepack je, že jsou opakovaně použitelné. Jejich hlavním cílem je skladovat potraviny ekologicky bezpečným způsobem. Osvědčí se i jako praktický a atraktivní dárek pro vaše blízké. Potraviny, které budou zabalené do voskovaných ubrousků či sáčků zůstanou déle čerstvé díky optimálním podmínkám. Lze je použít v lednici, ve skříni, ale i na cestách. Jsou to tedy produkty, které se budou hodit v každé kuchyni.

Snížení spotřeby plastů

Pro snížení spotřeby plastů se vyplatí zaměřit se na alternativní spotřební materiály, jako je potravinářský silikon, papír či sklo. Jednou z takových alternativ jsou ekologické voskované obaly. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů přírodního původu, jsou bezpečné pro používání a zároveň poskytují podobnou užitnou hodnotu jako jiné neekologické varianty balení. Když si připravíte oběd do práce, stačí ho vložit do našeho ekologického voskovaného obalu .

Výhody použití

Před výběrem ekologických voskovaných obalů na potraviny  se vyplatí vědět, jaké výhody z nich získáte. Díky využívání obalů snížíte produkci odpadu. Nejdůležitější je, že naše ubrousky a sáčky na ovoce a zeleninu jsou opakovaně použitelné. Můžete je používat po mnoho měsíců. Jejich čištění je velmi snadné. Naše ekologické obaly zajišťují cirkulaci vzduchu, která prodlužuje trvanlivost vašich potravin. Tímto způsobem méně plýtváte a tím pádem také produkujete méně odpadu a ušetříte peníze tím, že budete méně často nakupovat. Navíc se do jídla, které později sníte, nedostanou žádné toxické chemikálie.

Skladujte jídlo stylově

Pokud chcete být zero waste a zůstat styloví, pak je naše nabídka právě pro vás! Voskované ubrousky a sáčky nabízíme v krásných designech a barvách, díky kterým budou vypadat skvěle v lednici i v tašce na oběd, kterou si vezmete s sebou. Naše služby v současné době využívá mnoho lidí a firem, kteří chtějí také pečovat o životní prostředí. Chcete své potraviny skladovat déle a bezpečněji? Pomoci vám s tím mohou naše ekologické obaly na potraviny . Vyberte si ten správný obal z naší nabídky.

Ekologické obaly potravin pro jednotlivce i firmy

BeePack kupují především lidé, kteří chtějí snížit znečištění životního prostředí ve svých kuchyních. Ještě lepší je však ekologie ve velkém měřítku. Uchovávání potravin v ekologických obalech je faktorem, který pozitivně ovlivňuje image firmy. Nabízíme tedy voskované obaly ve velkoobchodním množství. Objednejte je do své cateringové společnosti, abyste výrazně snížili spotřebu plastů. Zároveň tím povzbudíte více lidí, aby využívali vašich služeb. Když zákazníci vidí zero waste aktivity, jsou pozitivnější a častěji se vracejí. Naše ekologické obaly potravin jsou také perfektní jako propagace značky. Objednejte si ekologické reklamní voskované ubrousky s vlastním designem, aby ještě více lidí vědělo, že vám na přírodě záleží. Díky tomu se mohou stát reklamou vaší značky, přítomnou mezi spotřebiteli po mnoho měsíců používání. 

 

 

PRVNÍ KROKY - JAK TO VŠECHNO ZAČALO

 

Všechno to začalo ... už dávno ... tedy v prvních jarních dnech roku 2017, z pár případů (kterým stejně nevěříme :-)

Babička u čaje vyprávěla, jak se kdysi sýry balily do bavlněných a lněných látek, aby vydržely déle čerstvé. Kamarádka zarputile hledala způsob, jak uložit chleba ...


Průlomová byla cesta ke včelaři Tomovi, jehož vosk krásně voněl létem! 

Díky tomu začala manufaktura BeePack a s ní mnoho hodin, dní a týdnů mezi včelami, úly, barevnými bavlněnými látkami a vůní vosku a pryskyřice.

Ve voskovaných ubrouskách je spojeno to, co je přírodní, ekologické, opakovaně použitelné, zdravé, ručně vyrobené a dobře navržené...


Nechceme, aby se plýtvalo potravinami kvůli špatnému skladování a nechceme, abychom přispívali k růstu hor odpadků ve světě.

Pokud sdílíte naše hodnoty, zveme vás, abyste poznali a vyzkoušeli naše produkty!